Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Kolejne nowości od Erraty

Już w styczniu 2017 r. ukaże się nowy album w serii „…na dawnych pocztówkach”. Będzie to jednak album nieco odmienny od tych, które ukazywały się do tej pory. Przede wszystkim nie zostanie poświęcony konkretnemu miastu czy jednostce terytorialnej, lecz jednemu z najwspanialszych zabytków gotycko-barokowych na Dolnym Śląsku, a mianowicie świdnickiej katedrze.

Album będzie też nieco inaczej skonstruowany nieco inaczej niż dotychczasowe publikacje serii „… na dawnych pocztówkach”. Zawarte w nim pocztówki wydane od II poł. XIX do I poł. 1945 r. przedstawiają katedrę w architekturze miasta, jak również szczegóły samej świątyni – jej portale, rzeźby i wnętrza. Ze zrozumiałych względów świdnicka fara była częstym obiektem umieszczanym na dawnych pocztówkach, a że wiele widoków było bardzo popularnych, łatwo też uchwycić przy okazji zmiany w architekturze miasta, na przestrzeni kilkudziesięciu lat.

Istotnym elementem odróżniającym ten album od innych pozycji serii, jest wykorzystanie w albumie także archiwalnych zdjęć katedry – w tym nawet z końca XIX wieku. W obszernym aneksie zebrano także przedstawienia świątyni na rożnego rodzaju miedziorytach, sztychach, rycinach, obrazach olejnych i freskach.

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.