Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Kościół Pokoju na dawnych pocztówkach

Pocztówki, niepublikowane do tej pory archiwalne zdjęcia i ryciny, wyjątkowe kalendarium historii jednego z dwóch wspaniałych zabytków naszego miasta oraz współczesne zdjęcia tych fragmentów świątyni, które na co dzień są niezauważane.

To wszystko składa się na wyjątkowy album „Kościół Pokoju na dawnych pocztówkach”. Stare pocztówki, jakie zostały zaprezentowane w albumie, stanowią tylko część publikacji. Podobnie, jak w albumie o świdnickiej katedrze, w książce znajduje się aneks, na który składają się ryciny, obrazy i stare zdjęcia, prezentujące świątynię od chwili jej powstania. Spośród nich warto wymienić chociażby zdjęcia pochodzące z archiwum rodzinnego słynnego wrocławskiego malarza Josepha Langera, który w 1902 r. odnowił część malowideł. Ważną częścią albumu jest kalendarium historii świdnickiej parafii ewangelicko-augsburskiej, opracowane przez Sobiesława Nowotnego, który z właściwą sobie dociekliwością historyka, wykorzystał w wielu przypadkach informacje z mało znanych źródeł. Kalendarium jest więc pełne ciekawostek, które wzbogacają zdjęcia elementów Kościoła Pokoju, często przez odwiedzających świątynię niezauważanych lub pomijanych.

---------------------------

„Kościół Pokoju na dawnych pocztówkach”

Wydanie I

Format A4, oprawa twarda

152 strony

Cena 49,90

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.