Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Miasto Świdnica

To kolejna pozycja albumowa Wydawnictwa Errata-Kubara Lamina, odmienna jednak od serii albumów, które do tej pory ukazywały się nakładem tej oficyny. Tym razem publikacja poświęcona jest współczesnej Świdnicy.

Na album składają się zdjęcia Tomasza Pietrzyka i Andrzeja Dobkiewicza prezentujące wybrane miejsca i obiekty Świdnicy. Album pokazuje Świdnicę, jako tonące w zieleni, piękne pod względem architektonicznym miasto, tonące. Nie ma praktycznie w albumie zdjęć z wydarzeń miejskich czy innych sztandarowych imprez. Podmiotem publikacji jest przede wszystkim piękna architektura miasta. Oczywiście na zdjęciach  w albumie stanowiąca niewielki jej ułamek.

O ile świdniczanie doskonale znają obiekty prezentowane na zdjęciach, o tyle dla osób mieszkających w innych rejonach Polski lub za granicą, album da możliwość poznania Świdnicy, jako miejsca, które warto odwiedzić, ze względu na walory krajobrazowe.

 

Album „Miasto Świdnica”

Tomasz Pietrzyk, Andrzej Dobkiewicz

Format A4

136 stron

Pełen kolor

Papier kredowy

Oprawa twarda

Cena 49,90

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.