Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Świdnica na dawnych pocztówkach. Tom 2.

Druga część serii prezentującej widoki miasta na pocztówkach wydanych do 1945 r. Zawiera blisko 300 pocztówek, innych od tych, które ukazały się w tomie pierwszym.

Spełniając  życzenia i sugestie czytelników, którzy nabyli tom pierwszy, w tomie drugim oprócz tłumaczeń na język niemiecki znalazła się także wersja angielska podpisów pod pocztówkami. Te ostatnie zostały także bardziej uszczegółowione i rozbudowane, aby przekazać czytelnikom jak największą dawkę wiedzy o Świdnicy, jej dziejach, historii, zabytkach i życiu codziennym, ale w takim zakresie, aby ksiązka nie straciła charakteru przede wszystkim albumowego.  Podobnie, jak w tomie pierwszym, również w drugiej części znalazło się zestawienie polskich i niemieckich nazw ulic i placów.

-------------------

„Świdnica na dawnych pocztówkach. Tom 2.”

Andrzej Dobkiewicz

Polsko-angielsko-niemiecka wersja językowa

Format A4

168 stron

Pełen kolor

Papier kredowy

Oprawa twarda

Cena 49,90

 

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.