Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Świdnica na dawnych pocztówkach. Tom III

Ukazał się trzeci tom albumu Świdnica na dawnych pocztówkach. Jest to już 15. tom serii, prezentującej miejscowości, jednostki terytorialne oraz zabytki na pocztówkach wydanych do 1945 r.

Najnowszy album poświęcony Świdnicy zawiera prawie trzysta pocztówek nie publikowanych w poprzednich dwóch tomach, będących uzupełnieniem kolekcji.

 - W trzech tomach zaprezentowano już blisko 1000 widoków Świdnicy, co stanowi największą opublikowaną kolekcję pocztówek poświęconych Świdnicy – mówi Andrzej Dobkiewicz, który do przygotowania publikacji zaprosił wybitnego świdnickiego historyka Sobiesława Nowotnego. - Kolekcja ta daje nam pewien obraz miasta i jego wyglądu pod koniec XIX w. i w pierwszym czterdziestoleciu XX w.

Najnowszy album nie jest pierwszym, autorstwa tego tandemu. Wcześniej przygotowali oni wspólnie album Kościół Pokoju na dawnych pocztówkach. – Mam nadzieję, że trzeci tom publikacji o Świdnicy dostarczy Czytelnikom nowych ciekawych informacji nie tylko na temat wyglądu miasta, ale także jego mieszkańców i ich zajęć. Staraliśmy się bowiem zidentyfikować właścicieli dawnych świdnickich sklepów widocznych na kartkach, czy też w ogóle w kilku przypadkach rozpoznać miejsca przedstawiane na pocztówkach– mówi Sobiesław Nowotny.

------------------------------------------

„Świdnica na dawnych pocztówkach. Tom III”

Wydanie I

Format A4, oprawa twarda

152 strony

Cena 49,90

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.