Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Świdnicki Rynek. Kamienice mieszczańskie

Książka Sobiesława Nowotnego to druga pozycja, jaka ukazała się w ostatnich latach na temat kamienic starego miasta. W odróżnieniu od pracy Małgorzaty Chorowskiej i Czesława Lasoty – „Kamienica mieszczańska w Świdnicy.

Karczma i mieszkanie w XIII-XVIII w.” Sobiesław Nowotny postanowił dotknąć tego samego tematu z zupełnie innej strony. W mniejszym stopniu interesują go bowiem wątki architektoniczne w poszczególnych obiektach. Bardziej skupia się na losach poszczególnych ludzi i rodzin, dawnych mieszkańców Świdnicy, którzy w zależności od uwarunkowań historycznych budowali swą pozycję, bądź też uwikłani byli w burzliwe wydarzenia, na które niekiedy zupełnie nie mieli wpływu. Interesuje go historia mieszczan, którzy zmierzyć się niejednokrotnie musieli z klęskami pożarów, zarazą, kwaterunkami wojska, przemianami religijnymi, wyznaniowymi i światopoglądowymi. Ksiązka jest bogato ilustrowana zdjęciami Mariusza Barcickiego.

 

„Świdnicki Rynek. Kamienice mieszczańskie”

Sobiesław Nowotny

Format B5

280 stron

Pełen kolor

Papier kredowy

Oprawa miękka

Cena 45,00

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.