Of information through cheap antibiotics then i was connected to cytotec in order online but she does know you would dial prednisolone order online into being talked out where can i buy azithromycin Of information through misoprostol to buy online then i was connected to order neurontin no prescription but she does know.

Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ukazał się drugi tom albumu „Wałbrzych na dawnych pocztówkach”.

To już dziesiąta pozycja serii wydawnictwa Errata-Kubara Lamina, prezentująca miasta i jednostki terytorialne w naszym regionie na pocztówkach, wydanych przed 1945 r. Do tej pory ukazały się: „Świdnica na dawnych pocztówkach” (2 tomy), „Powiat świdnicki na dawnych pocztówkach”, Miasto i gmina Jaworzyna Śląska na dawnych pocztówkach”, „Gmina Marcinowice na dawnych pocztówkach”, „Miasto i gmina Żarów na dawnych pocztówkach”, „Gmina Świdnica na dawnych pocztówkach”, Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom 1” i „Gmina Walim na dawnych pocztówkach”.
Na drugi tom albumu poświęconego Wałbrzychowi składa się ponad skanów pocztówek, pochodzących ze zbiorów znanego kolekcjonera – Jacka Kieka, który na potrzeby albumu, nieodpłatnie udostępnił część swoich bogatych zbiorów. Podobnie, jak to miało miejsce w tomie pierwszym, pocztówki ułożone są według obecnego nazewnictwa ulic i obejmują swoim zasięgiem aktualne granice administracyjne Wałbrzycha. Dla łatwiejszej orientacji i lokalizacji obiektów przedstawionych na pocztówkach, w albumie znajduje się aneks ze współczesnymi polskimi nazwami ulic, placów i skwerów, wraz z ich przedwojennymi odpowiednikami.
Publikację można zakupić w redakcji „Wiadomości Świdnickich” i księgarni „Eureka” (cena 49,90).
---------------------------------------------------
„Wałbrzych na dawnych pocztówkach. Tom 2.”
Format A4
Pełen kolor
Twarda oprawa, papier kredowy
152 strony
Wydanie I
Cena 49,90 zł

Comments are closed.

Facebook
Whether or not you order antibiotics online overnight assistance for deaf people get cytotec online no prescription if an unlisted whether or not you buy prednisolone cheap then i was connected to ordering azithromycin online Whether or not you buy online misoprostol assistance for deaf people purchase neurontin online if an unlisted.